Teslimat Bilgisi

biota59elements.com.tr'den vermiş olduğunuz sipariş için size bir sipariş numarası verilecektir. Siparişinizle ilgili her türlü sorununuzu bildirirken sipariş numarasını belirtmeyi unutmayın. Üyelik seçeneğini kullanarak alışveriş yaptıysanız Servisler bölümünden Sipariş Sorgulama 'ya gelerek siparişinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siparişiniz, bize ulaştığı andan itibaren "Alışveriş Sepeti" başlığında belirtilen çeşitli aşamalardan geçer ve “Sipariş Sorgulama” bölümünden, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

biota59elements.com.tr olarak siparişlerinizin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu konudaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz. Bütün siparişlerinizi hafta içi 15:00’den önce verdiğiniz taktirde aynı gün içerisinde kargoya teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Kargo şirketi, gönderiyi aldıktan sonra müşterimize kargo takip bilgisi gönderilir. Ürünün gideceği bölgeye göre, 1 ile 2 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün kargoya verilmesi konusunda herhangi bir sorun varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda mail veya telefonla bilgi verilir. Müşteri, temin süresi uzayacak ürünlerde dilerse ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.

Türkiye’nin her yerine siparişlerinizi ulaştırmak için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.